מיקרופון אולפני היברידי Slate Digital ML-1 – בשילוב עם מערכת ה VMS

 

slate-digital-logo-kot-co-il-0747014009

מיקרופון אולפני היברידי Slate Digital ML-1 

מיקרופון ה ML-1 הוא מיקרופון היברידי קונדנסר "שקוף" אשר עושה שימוש בפריאמפ  שאינו "צובע" את הסאונד ומערכת חדשנית של עיבוד צליל אשר משחזרת את הטון והגוון הקלאסי של מיקרופונים וקדם מגברים מובילים ונחשקים. מערכת האולפן הוירטואלי (VMS) נותנת לך גישה אמיתית לגוון הסאונד של כלי עבודה שנחשבים קלאסיקה עולמית.

תיאור

מיקרופון אולפני היברידי Slate Digital ML-1 – בשילוב עם מערכת ה VMS

הטכנולוגיה שעומדת מאחוריי המיקרופון הזה ממשיכה את קו המחשבה החדשני של SLATE DIGITAL, המערכת אינה עובדת בשיטת ה Convolution ולא על Impulse Response אלא מתבססת על אלגוריתמים ייחודיים שפותחו בשנתיים האחרונות במעבדות SLATE. הממשק הדיגיטלי שמתלווה למיקרופון מאפשר למשתמש לבחור בין דגמי המיקרופון, דגמי הקדם מגבר ואפילו מאפשר להוסיף קומפרסורים קלאסיים דרך הממשק הוירטואלי של SLATE.

בכל נקודת זמן שתבחר תוכל לשנות את קדם המגבר, המיקרופון והקומפרסור בהם השתמשת בעת ההקלטה. תכונה קטנה שמוסיפה המון גמישות בעת המיקס ולמעשה מתאפשרת לראשונה באמצעות הטכנולוגיה החדישה של SLATE DIGITAL. לשבת על הכיסא בחדר הבקרה ולהחליף בלחיצת כפתור את המיקרופון, קדם המגבר והקומפרסור תוך כדי הקלטה – אלו רק חלק מהאופציות שנפתחות בפני המשתמש ברכישת מיקרופון ה VMS. העבודה בעזרת הממשק הוירטואלי אינה מוסיפה עיכוב בשמע (LATENCY). המיקרופון מתאים לעבודה עם כל כרטיס קול המאפשר כניסת סאונד מקדם מגבר חיצוני.

המיקרופון – ML1 – הוא מיקרופון אולטרא-לינארי בעל ממברנה רחבה – סופר שקוף.

ה VMS ONE – קדם מגבר שקוף אשר נועד לשקף את הלינאריות של המיקרופון ללא עיוותים.

ממשק וירטואלי (Software) – כוללת 8 אמולציות של מיקרופונים, וינטאג' אמיתי ומשובח. וזו רק ההתחלה.

 

flyer-slate-digital-logo-kot-co-il-0747014009