פרויקטים

ב KO TEAM אנו מציעים מגוון רחב של שירותי תכנון, אפיון, מכירה, התקנה, תכנות, כיוון ותפעול של מערכות סאונד תאורה ומולטימדיה מקצועיות. עם רזומה של למעלה מ 1800 פרוייקטים בנויים עד כה, אינספור אינטגרציות ולמעלה מ 2000 לקוחות מרוצים עד כה - ההיסטוריה שלנו, והגישה הייחודית שלנו - מאפשרים לנו להכיל כל לקוח ולתת פתרון לכל צורך - בהתאמה אישית ותוך התחשבות לא רק בצרכים שלך אלא גם גם בצרכים של לקוחות הקצה שלך.

מוצרים ייחודיים בייבוא בלעדי לכל תחומי הפעילות שלנו מאפשרים לנו לא רק לא לעשות פשרות בדרך, אלא להתאים תקציבית את הצורך והרצונות שלך באופן שישרתו בצורה מושלמת את העסק שלך. אנו מייבאים מוצרים שנותנים ללקוחות שלנו יחס עלות - תועלת אדיר - בכל מוצר ומוצר.

ב KO TEAM תקבל את המחיר הטוב ביותר אך ללא פשרות באיכות המוצר. אנחנו נהיה שם כדי לייעץ לך איפה כדאי לחסוך ואיפה כדאי להשקיע. התהליך שלנו מתחיל עם ניתוח והבנת הצרכים האישיים שלך וגיבוש תוכנית עבודה הכוללת אפיון טכני מלא עם דגש על עיצוב, ניצול חכם של הטכנולוגייה העומדת לרשותנו ופונקציונליות. עם ידע נרחב בתחומים המקבילים לתחומנו - כמו מערכות חשמל, בקרה וניתוח חללים - אקוסטית ומבנית - אנו מספקים ללקוח חוויה שקטה - עובדים בתיאום עם הספקים המשתנים ומציעים פתרונות וגישה שיהפכו את ההתקנה לתהליך מהיר, יעיל, מבוקר תקציבית והכי חשוב - מותאם אישית ומדוייק.

מחלקת האינטגרציה וההתקנה של KO, היחידה המובחרת שלנו אשר מורכבת מאנשים מנוסים, קרי רוח, עם ידי זהב ויכולת מרשימה של עמידה בזמנים ושירות ללקוח.  התקנה, כיוון ותכנות - אינטגרציה מלאה של תוכנית העבודה בסטנדרט הביצועי הגבוה ביותר.  שירות מלא החל משלב התכנון, עזרה בפתרון בעיות התגברות על מגבלות וליווי מלא עד לתוצאה הסופית - לשביעות רצון הלקוח.

העסקה הושלמה, ההתקנה בוצעה ויחד איתה כל התכנותים והכיוונים הנדרשים... אבל אנחנו לא נגמרים פה, לאחר התכנון והמכירה. אנו נשארים שותפים ומלווים שלכם עם שלל שירותים משלימים לעסק שלכם: שירותי מעבדה, השכרת ציוד בקלות, ובמחירים ללא תחרות, מתן קריאות שירות ותחזוקה שוטפת, כמו גם אספקת חומרים מתכלים כמו נוזלי עשן, גאפה, כבלים  - ככה שכשתבחר ב KO תדע שתמיד יש מישהו מאחורייך - שמכיר את הצרכים שלך, מכיר את המערכת שלך וערוך להעניק לך את השירות אותו אתה צריך כדי שתוכל לנהל את העסק שלך בשקט ובבטחון מירבי.

מסעדות ובתי-קפה
ברים
חנויות ועסקים
אולמות אירועים
קריוקי
תאטרון
מועדנים