תאורה

 

ב KO TEAM אנו מייבאים ומשווקים מוצרי תאורה מקצועית למגוון תחומים. כאן תוכלו למצוא פנסים חכמים, נורות, פנסי לד, בקרי שליטה, מכונות עשן וערפל,דימרים, ציוד תלייה ועוד. בכל אחת המקטגוריות אנו מחזיקים מגוון של מוצרים המתאימים באופן מדוייק  לצרכים המשתנים אשר לקוחותינו צריכים למלא. אצלנו תוכלו למצוא מוצרים המתאימים לצרכים שונים של שימוש. תאורת פנים ותאורת חוץ מוגנת מים, טווח רחב של מוצרים בדרגות מחיר שונות ושלל מוצרים משלימים.

את המוצרים שלנו אנו מייבאים באופן בלעדי, מותגי התאורה SOLARIS LIGHTING - MADE BY TECHNICIANS FOR TECHNICIANS כמו גם מוצרים של חברת התאורה החדשנית GLOW LIGHTING הם רק חלק ממגוון היצרנים שאנו ממיצגים.כל אחד מהמוצרים שלנו נותן תמורה גדולה ביחס למחיר שלו והוא מציג סט פונקציות מרשים.

לבעלי חברות הגברה ותאורה קיימים דגמים שמיועדים לעמוד בתנאי שטח קשים, משלבים את כל הטכנולוגיה החדישה ביותר ובאים ארוזים בקייס עם גלגלי גומי איכותיים ויכולת לערום קייסים אחד על השני ובכך לחסוך במקום ולהגביר את היעילות.

בנוסף, לרשותכם מחלקת השכרת ציוד - כך שתמיד תוכלו להשלים עוד סט פנסים, להשכיר טראס ואמצעי תלייה אחרים או להשכיר פיקוד תאורה מתקדם. הכל תחת קורת גג אחת - KO TEAM. 

 

 

 

פאר לד

פאר לד

פנסי Wash

פנסי Wash

פנסי Spot

פנסי Spot

פנסי Beam

פנסי Beam

קונטרולרים

קונטרולרים

אפקט תאורה

אפקט תאורה

מטריצות

מטריצות

פאר לד

פאר לד

מעמדים

מעמדים

נורות

נורות

אביזרים לבמה

אביזרים לבמה

פליקרים

פליקרים