Slate Digital VRS-8 Virtual Recording Studio 8 כרטיס קול אולפני היברידי מהפכני

 

slate-digital-logo-kot-co-il-0747014009

Slate Digital VRS-8 Virtual Recording Studio 8 כרטיס קול אולפני היברידי מהפכני

 

כרטיס קול עם 8 קדם-מגברים היברידים המשלב טכנולוגיה דיגיטלית ייחודית בזמן אמת כדי לספק גמישות מירבית באולפן ההקלטות ומספק ביצועים גבוהים בהרבה מכל כרטיס קול אחד. ה VRS-8 מבוסס על מחשב פנימי ומספק ביצועים גבוהים בהרבה ממוצר מקביל המבוסס על DSP.

תיאור

Slate Digital VRS-8 Virtual Recording Studio 8 כרטיס קול אולפני היברידי מהפכני

ה VRS8 8 מספק 8 פריאמפים שקופים לחלוטין אשר מאפשרים עיבוד לכל ערוץ בנפרד, אמולוציות של ממירי A\D הקדם מגברים הנחשבים בעולם. לכל ערוץ יש כפתור גיין יוקרתי בעל נובים איכותיים ותנועה חלקה בנוסף למתג פאנטום 48 וולט בקדמת היחידה.

ממירים מתקדמים מסוג AK5578 מספקים טווח דינמי רחב במיוחד של 124 dB ללא עיוותים – אשר עומדים בקו אחד עם ממירי ה HI END המובחרים ביותר שנמצאים בשימוש כיום בתחום המאסטרינג.

שנאי כניסה WIMA תוצרת גרמניה שומשו בכל אחת מכניסות המיקרופון. שתי יציאות לאוזניות עם קדם מגבר דיסקרטי ייחודי מספקים איכות שמע ודיוק בעת השימוש באוזניות. איכות הסאונד מאפיינת מגברי אוזניות איכותיים הנמצאים בטווח מחירים גבוה בהרבה. ה HI END.

קדם מגבר לכניסות ה HI-Z עם שנאי כניסה JFET . להקלטה ישירה של גיטרה בס או גיטרה חשמלית תוך שימוש באמולוציות המגברים הייחודית של SLATE DIGITAL

ניתן לחבר שני זוגות של מוניטורים לכרטיס בו זמנית, כפתור העוצמה ניתן ללחיצה ומשמש כ SWITCHER בין היציאות השונות – אין צורך בקנייה של שלט נוסף או רכיבים נוספים. ה VRS-8 מספק את כל התכונות האלה ובאיכות ללא פשרות.

ה –VRS-8 מבוסס על שעון XTC לוויני אשר מבטיח שהיחידה תשמור על קצב המרה אחיד וללא עיוותים. טכנולוגיה ייחודית שפותחה ע"י סלייט דיגיטל בשם LLN® Low Latency Native המאפשר עבודה ב LATENCY נמוך במיוחד של עד 0.07 שניות ב 96Khz- הביצועים הגבוהים ביותר בשוק המקצועי.  חיבוריות מלאה ל MAC ו WINDOWS.

היחידה מספקת כוח עיבוד שאין שני לו באמצעות שימוש במחשב NATIVE ייחודי הנמצא בלב המכשיר ומאפשר ביצועים גבוהים בהרבה מכל פתרון מבוסס DSP  – עוצמת עיבוד אינסופית במונחים של הטכנווגיה הקיימת היום בשוק.  ניתן לשרשר כמה יחידות של ה VRS-8 על מתי לקבל יותר כניסות באמצעות כבל THUNDERBOLT.

המיקסר הוירטואלי מספק את כל מה שיכולנו לצפות מחברה בעלת חזון כמו SLATE DIGITAL – שליטה נפרדת על כל ערוץ, שתי שליחות נפרדות לאוזניות וכמובן, INSERT SECTION עמוס בכל ההדמיות הייחודיות של SLATE DIGITAL. בנוסף לשליחות אפקטים באמצעות SEND \ AUX.

SLATE DIGITAL מוכיחה שוב שהיא הבשורה הכי גדולה בתחום האולפן המקצועי, ומספקת לרוכשים רשיון לכל החיים לכל אמולציות קדם המגבר שלהם, ושנה מלאה של רשיון לחבילת הפלאגאינים המהוללת של

SLATE DIGITAL – THE EVERYTHING BUNDLE.

כרטיס הקול עצמו מתהדר גם במחיר נמוך משמעותית מההיצע הקיים היום בתחום האולפני (מול יחידות עם מפרט דומה) וזמין לרכישה בשלוש חבילות ייחודיות.

החבילה הראשונה כוללת את כרטיס הקול VRS-8, בחיבור THUNDERBOLT למשתמשי MAC ובחיבור PCI EXPRESS למתמשי ה PC – גרסאת ה PCI מגיעה עם כרטיס PCI להתקנה במחשב והשימוש בפורמט הזה מבטיח ביצועים הזהים לאלה של ה THUNDERBOLT ועדיפים בהרבה מחיבור ה USB3 בכל הנוגע לביצועים ויציבות.

החבילה השנייה כוללת את ה VRS-8 בשילוב עם לא פחות מ 4 מיקרופונים היברידים ייחודיים של המיקרופון החדש של SLATE DIGITAL הנקרא ML-2 ע"ש אחיו הבכור ה ML-1 שנבחר למיקרופון הנמכר ביותר לשנת 2016 וזוכה לתשבוחות מדהימות בכל פינה.

 החבילה השלישית כוללת את ה VRS-8 יחד עם 5 (!!) מיקרופונים מסוג ML-2 יחד עם אחיו הבכור והמעוטר ML-1. שישה מיקרופונים היברידים ייחודיים, כרטיס קול עם 8 כניסות מיקרופון, ואפשרויות בלתי מוגבלות לעיבוד האות ב REAL TIME הנמצאות בקצות האצבעות שלכם.

SLATE DIGITAL עושים את זה שוב ומגדירים מחדש את אולפן ההקלטות עם כרטיס קול ייחודי אשר מהווה את ליבה של המערכת האולפנית הדיגיטלית הראשונה מסוגה

מידע נוסף

יצרן

דגם

VRS-8

מספר ערוצים

1x Midi In, 2x Separate Headphone Mix Buses With Individual Support, 8x Ultra-Linear Mic Line Preamps

תכונות נוספות

AB Speaker Switcher, Computer based processing, Discrete Headphone Amps, Frontal Control for Preamp gain, 48V, Master Section Main Volume, German WIMA Capacitors, Native Lifetime License for all Preamp Emulations, Virtual Mixer with VST – AU Supports

סוג חיבור

MAC – Thunderbolt, WINDOWS – PCI-e (adapter card for PC is included)

מידה

19", 1U