מיקרופון אולפני היברידי Slate Digital ML-2 ייחודי

slate-digital-logo-kot-co-il-0747014009

מיקרופון אולפני היברידי Slate Digital ML-2 ייחודי

מיקרופון ה ML-2 הוא מיקרופון היברידי המשלב קונדנסר "שקוף", פריאמפ אשר אינו "צובע" את הסאונד ומערכת חדשנית של עיבוד צליל אשר משחזרת את הטון והגוון הקלאסי של מיקרופונים וקדם מגברים מובילים ונחשקים. מערכת המיקרופון הוירטואלי (ML-2) נותנת לך גישה אמיתית לגוון הסאונד של כלי עבודה שנחשבים קלאסיקה עולמית.

תיאור

מיקרופון אולפני היברידי Slate Digital ML-2 ייחודי

הטכנולוגיה שעומדת מאחוריי המיקרופון הזה ממשיכה את קו המחשבה החדשני של SLATE DIGITAL, המערכת אינה עובדת בשיטת ה Convolution ולא על Impulse Response אלא מתבססת על אלגוריתמים ייחודיים שפותחו בשנתיים האחרונות במעבדות SLATE. הממשק הדיגיטלי שמתלווה למיקרופון מאפשר למשתמש לבחור בין דגמי המיקרופון, דגמי הקדם מגבר ואפילו מאפשר להוסיף קומפרסורים קלאסיים דרך הממשק הוירטואלי של SLATE.

בכל נקודת זמן שתבחר תוכל לשנות את קדם המגבר, המיקרופון והקומפרסור בהם השתמשת בעת ההקלטה. תכונה קטנה שמוסיפה המון גמישות בעת המיקס ולמעשה מתאפשרת לראשונה באמצעות הטכנולוגיה החדישה של SLATE DIGITAL. לשבת על הכיסא בחדר הבקרה ולהחליף בלחיצת כפתור את המיקרופון, קדם המגבר והקומפרסור תוך כדי הקלטה – אלו רק חלק מהאופציות שנפתחות בפני המשתמש ברכישת מיקרופון ה ML-2. העבודה בעזרת הממשק הוירטואלי אינה מוסיפה עיכוב בשמע (LATENCY). המיקרופון מתאים לעבודה עם כל כרטיס קול המאפשר כניסת סאונד מקדם מגבר חיצוני.

המיקרופון – ML2 – הוא מיקרופון אולטרא-לינארי בעל ממברנה צרה- סופר שקוף.

ממשק וירטואלי (Software) – כוללת 8 אמולציות של מיקרופונים, וינטאג' אמיתי ומשובח. וזו רק ההתחלה.